Aller directement au contenu
Affichage des résultats pour « Asten »

Choses à faire à Asten

Meilleures recommandations des gens du coin

Des sites touristiques aux trésors cachés, découvrez ce qui rend la ville unique avec l'aide des gens du coin qui la connaissent le mieux.
Establishment
  • 1 personne du coin recommande
Museum
Restaurant grec
$$
Natural Feature
“Beleef De Peel, met veel informatie over de onstaansgeschiedenis van dit hoogveengebied.”
  • 2 personnes du coin recommandent
Restaurant
Boulangerie
Point of Interest
Grand magasin
Street Address
Lodging
“De Turfstekers Route - Happen en Trappen De route start in Asten ten oosten van Eindhoven. Bij het Best Western Hotel Nobis is de ontvangst met koffie/thee en wat lekkers. Al fietsend maken we snel kennis met De Groote Peel. Ooit was dit een uitgestrekt hoogveengebied. In de 19e en 20e eeuw werd hier veel turf afgestoken en bestond het leven vooral uit hard werken. Dit is nu wel anders, want tegenwoordig is De Groote Peel het domein van fietsers en wandelaars. www.happenentrappen.nl”
Museum
“Een ontzettend leuk museum waar je terug in de tijd gaat. Erg leuk voor ouderen, maar ook zeker voor kinderen is dit een aanrader. ”
Café
Centre commercial
“Hema, AH, Etos en andere kleinere winkels; Hema, AH, Etos and other smaller stores”

Meilleurs restaurants

Restaurant grec
Diner américain
Restaurant
Restaurant
Restaurant
“Mexicaans getint eetcafe dat voornamelijk bezocht wordt door jong publiek; Mexican tinted eatery that is mainly visited by young audiences”
Grand magasin
Store
Restaurant
“Markt 8 is een unieke en sfeervolle horecagelegenheid midden in het centrum van Asten. Hier bent u de gehele dag welkom. Kom genieten van een lekkere lunch, heerlijk diner of gewoon een drankje in de middag of avond uren. Probeer ook eens één van onze arrangementen zoals een High Tea, High Wine of High Beer”

En savoir plus sur Airbnb

Expériences à Asten